Foto Piksel

Foto Piksel - Sikorskiego 1/13 | 58-330 Jedlina-Zdrój | woj. dolnośląskie | nr telefonu: +48 570 349 349 | NIP: 886-296-89-33 | REGON: 362943037

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Foto Piksel zajmuje się dostarczaniem budki robiącej zdjęcia do klientów na terenie miejscowości Legnica i nie tylko. Firma oferuje swoje usługi w kompleksowy sposób - dowozi na miejsce sprzęt, sprawnie montuje budkę a po określonym czasie zabiera ją. Zapewniona jest nielimitowana ilość zdjęć, własny nadruk, galeria internetowa, wybór tła oraz gadżety, które mają jeszcze bardziej umilić korzystanie z budki. W ofercie znajdują się również dodatkowo płatne udogodnienia jak album pamiątkowy czy księga gości.

Natychmiastowy wydruk zdjęć - fotobudka

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów związane z urozmaiceniem zabawy - przede wszystkim tej na sali, ale również w plenerze powstają coraz różniejsze urządzenia. Niewiele atrakcji imprezowych odpowiada gościom w każdym wieku, o różnych preferencjach i charakterach. Fotobudka od Foto Piksel Legnica wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem na każdego rodzaju wydarzenie począwszy od urodzin dziecka, przez wesela, aż po firmowe imprezy integracyjne. Pozwoli na rozluźnienie atmosfery i przełamanie pierwszych niezręczności.

Oferta: Fotobudka Legnica

Dodatkowe informacje

fotopiksel.com.pl

fotopiksel.com.pl

biuro@fotopiksel.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Wpisy podobne: