Apartamenty do wynajęcia Bydgoszcz

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. kujawsko-pomorskie | nr telefonu: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 90026937

Specjalizacja przedsiębiorstwa

MAGNUS od wielu lat świadczy swoje usługi gościom z różnych stron Polski, a nawet świata - ogólnie o ofercie więcej dostępnych informacji znajduje się na stronie. Między innymi również tam klient znajdzie informacje na temat konieczności zapłaty z góry w dniu przyjazdu, a także wytycznych w przypadku wyrządzenia jakiejkolwiek szkody. Jeśli pomysły na spędzenie czasu w Bydgoszczy uległy zmianie można skorzystać z proponowanych przez właścicieli - rejs tramwajem wodnym, odwiedziny w Leśnym Parku Kultury czy Muzeum Wodociągów.

Pobyt dla dzieci

Apartamenty oferowane przyjezdnym są dostosowane do gości w każdym wieku. Przyjezdnej rodzinie z dzieckiem proponuje się dostawkę do mniejszej dwuosobowej kawalerki. W trosce o pewny komfort można wybrać również dwupokojowe mieszkanie, które zapewni większą prywatność. Dostępność licznych kanałów NC+ zadowoli każdego konesera telewizji - od najmłodszych, po emerytów. Firma MAGNUS obsługuje gości już od wielu lat - ogólnie o firmie oraz szczegółowej ofercie można dowiedzieć się na stronie internetowej.

Oferta: Sprawdź

Dodatkowe informacje

noclegbydgoszcz.com.pl

noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1@gmail.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h