drukuj

Zakłady Mięsne Końskowola

Zdjęcie 1 z 1
Zakłady Mięsne Końskowola
Zakłady Mięsne Końskowola

Zakłady Mięsne Końskowola to jeden z największych zakładów mięsnych we wschodniej części Polski. Spółka należała do rodziny Sadurskich. Kłopoty przedsiębiorstwa pojawiły się po zamknięciu rosyjskiej granicy przed mięsem z Polski. W 2008 roku spółka ogłosiła upadłość

autor: Paweł Buczkowski / Archiwum Zdjęcie pochodzi z: Mięso z Końskowoli wraca na stoły. Włosi chcą zatrudnić 400 osób Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: Stanisław Gołębiowski, praca Puławy, Pini Beef
  • Zakłady Mięsne Końskowola
buczkowski@dziennikwschodni.pl
Paweł Buczkowski
Autor:Paweł Buczkowskigg: GG2706228

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Piotru
Piotru czw., 2013-10-31 19:14

KIEDY WYBUDUJĄ OCZYSZCZALNIE?

A może odpady znów będą rozlewane po polach?

krzysiek31
krzysiek31 pon., 2014-02-10 08:54

Obóz Pracy w Pini Beef !!!

Ludzie to jest obóz pracy od 21.01do31.01 za 9 dni pracy 116 h w tym 44 nadgodziny dostałem kasę 7,73zł/h+premia motywacyjna za nadgodziny w kopercie 200zł .Pracują tam dyrektorzy i ich żony,dyr wziął Łuków bo nie miał by kto robić 19osób .Oszusty !a dyrektora ds. skupu Arkadiusz Woźniak. sam nie wie ile kupować żywca chłodnie są pełne i kupuje oraz ubój jest .

gin
gin pon., 2014-02-10 09:11

nie zatrudnili twojej żony? Oszusty !

dlaczego nie zostałeś dyrektorem?

gin-niezależny radykał bez sztandaru
Puławianka75
Puławianka75 pon., 2014-02-10 09:33

Kpinki...

@gin:

I to w pełnym słowa znaczeniu... Po pierwsze to nie wiem, ginie, co w tym śmiesznego... Zawsze doradzałam Ci więcej empatii....Jeśli to prawda oczywiście, że człowiek przyniósł 200 zł za pracę w wymiarze jaki podał, to  ja mu współczuję.... Wiadomo, że praca w ubojni/produkcji mięsa nie należy do lekkich i zapewne nie jest to ciepły stołeczek np. w spółdzielni( ale tam ponoć jakowaś rewolucja się szykuje, prezesa i zarząd chcą jak tą Jagnę wywieźć i ciepło może już nie być... i trza będzie pracy szukać, oby nie były to Zakłady mięsne...)
A Włosi nie ma co, obóz pracy nam szykują?! Może ktoś z urzędu zainteresował by się sprawą?
Szkoda ludzi.....  Zakładając,że człowiek rzetelnie i prawdziwie opisał sprawę.

" Zanim przemówisz - posłuchaj, zanim zareagujesz - pomyśl, zanim się poddasz - spróbuj..."
siwy71
siwy71 pon., 2014-02-10 09:54

Puławianka75

@Puławianka75:

Wygląda na to ,ze wszystko co  kiedyś pisałem o Polakach jako taniej sile roboczej znalazło  w tym przypadku potwierdzenie ...(oczywiście jeżeli jest to prawda )......ŻYJE SIĘ LEPIEJ  NIE MA CO ...jego mać ....!!!!!!!!!!!!!!!...

.
..."Nie ma większej zbrodni niż doprowadzić ludzi do życia w nędzy ..."M. Gandhi 
.
..  .POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ...."D.Tusk....."Paść może i naród wielki zniszczeć tylko nikczemny .." S. Staszic 
.
 

gin
gin pon., 2014-02-10 11:40

Puławianko75, bywam mało empatyczny,

@Puławianka75:

ale nie zmuszaj mnie bym był w sytuacji kiedy ktoś czepia się żony
dyrektora w prywatnej firmie, albo będąc fizycznym pracownikiem wchodzi w jego kompetencje.
Znaj proporcjum, mocium Panie.
Inną kwestią jest żałosny poziom płacy, który nie zmieni się póki są osoby, które chcą ją
podjąć. W listopadzie zaproponowano mi taką stawkę, że odmówiłem, ale inni pewnie nie.
Nie wiem czy jest tu miejsce na kontrole, skoro firma dopiero rusza, a z tego emocjonalnego
wpisu wynika niezadowolenie podszyte zazdrością.

gin-niezależny radykał bez sztandaru
Puławianka75
Puławianka75 pon., 2014-02-10 12:23

Obiektywnie rzecz ujmując

@gin:

zgadzam się z tym, co powyżej, zauważ jednak, że ludzie mają prawo pisać swoje gorzkie żale i dobrze, że wiemy, że źle się dzieje. Inną sprawą jest to, że nie każdy"Kowalski" wie, że w firmie prywatnej mogą sobie pracować i żony i kochanki i teściowie i "śwagry" inaczej jest w instytucjach państwowych (jak w sytuacji z wczesniejszego artykułu...) i powinniśmy wtedy dzielić się wiedzą z takimi Kowalskimi. A że żona pracuje, to zwykłych pracowników kole w oczy po prosu, po ludzku.... 
Ale ale głównym problemem pozostaje wyzysk  i masz racje, dopóki ludzie będą się zgadzać toputy on będzie....

" Zanim przemówisz - posłuchaj, zanim zareagujesz - pomyśl, zanim się poddasz - spróbuj..."
gin
gin pon., 2014-02-10 12:32

no właśnie ,,ludzie mogą'' , a ja nie?

@Puławianka75:

Nie odpowiadam też za braki w wiedzy, a kwota zaprezentowana przez
rozżalonego krzysia31 w żaden sposób nie pasuje, ani do aktualnego stanu prawnego,
ani mojej wiedzy na ten temat.

gin-niezależny radykał bez sztandaru
krzysiek31
krzysiek31 pon., 2014-02-10 11:20

odpowiedź na twoje pytanie

@gin:

Gin mam pytanie ile śniegu musiała zjeść twoja mama?Żeby takiego bałwana jak Ty urodzić !

gin
gin pon., 2014-02-10 11:50

zam odpowim, mógłbyś przedstawić

@krzysiek31:

lepsze wyliczenia? Bo jakoś nijak mi ta twoja matematyka nie wychodzi.
Może sam jadłeś za dużo sniegu?

gin-niezależny radykał bez sztandaru
siwy71
siwy71 pon., 2014-02-10 09:15

gin

Proszę spójrz na to obiektywnie 200 zł za 9 dni ......to "feudalny wyzysk" i ktoś powinien się tą sprawą zająć .....
.
 ..  .POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ...."D.Tusk....."Paść może i naród wielki zniszczeć tylko nikczemny .." S. Staszic 

Bazyl