drukuj

Jak zrobić kotylion

Zdjęcie Previous 2 z 2
Jak zrobić kotylion autor: redakcja Zdjęcie pochodzi z: Faux pas starosty? Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: Witold Popiołek, Święto Niepodległości
  • Starosta Powiatu Puławskiego Witold Popiołek z barwami Monako
  • Jak zrobić kotylion
jaworski
Autor:jaworski

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
hinco
hinco pon., 2011-11-14 12:18

myśle że nie jest to niepopatrzenie

Pan Popiołek uznał że skoro PZPN może sobie zmienić herb to on może zmienić kotylion
i od razu afera...

# jeśli jestem w błędzie to mnie wyprowadźcie.
ksieciunio.14
ksieciunio.14 pon., 2011-11-14 12:58

co za nowy mądry "jaworski", który chciał zabłysnąć, a zaiskrzył

dołączył do grona pismaków, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i czepiają się pierdół aby zwrócić uwagę na swój artykuł .
Wiesz co: po pierwsze w Polsce to pisze się przed imieniem wielką literą Pan bo to nie jest Twój żaden kolega, a po drugie ja na Twoim miejscu napisałbym list otwarty do Pana Starosty z petycją aby przed kolejnym świętem 11.11.2012 jak będzie siedział wieczorkiem w fotelu i robił takie przypinki to niech bardziej zwróci uwagę na dobór kolorów.....śmiech na sali jesteś pusty jak bęben Panie "jaworski"

Ps. Pan Prezydemt Polski wraz z małżonką w dniu 11.11. 2011 mieli identyczne przypinki.

...a jeszcze jedno Panie redaktorze proszę sprawdzić pisownię i znaczenie wyrazu button, a także kotylion i zastanowić się czy z taką wiedzą ma Pan prawo wyrażać swoje opinie na publicznym forum

...życzę owocnych przemyśleń

ksieciunio.14
marek
marek pon., 2011-11-14 13:04

ja zrobiłem taki sam

dziecku do szkoły. Wcale z Monaco nie miałem skojarzeń ale z POLSKĄ flagą.
Biały-czerwony i z tych kolorów zrobiłem kotylion.
Durny artykuł i tyle w temacie

konieczko
konieczko pon., 2011-11-14 13:07

ksieciunio14 nie jest prawdą

ksieciunio14 nie jest prawdą aby prezydent wraz z małżonką mieli takie same przypinki. http://www.tvn24.pl/12690,1723942,1,2,nie-dyktujmy-innym--jak-maja-kocha...
...życzę owocnych przemyśleń

ania3939
ania3939 pon., 2011-11-14 13:09

Kotylion Starosty Popiołka ma właściwy układ kolorów

To kotyliony prezydenta Komorowskiego nie są prawidłowe - mają barwy ułożone w odwrotnej kolejności.

paździoch
paździoch pon., 2011-11-14 13:32

Jak najbardziej prawidłowy!!!

Na wierzchu jest biały, spód jest czerwony.

ryba
ryba pon., 2011-11-14 14:44

Wolę czerwone na zewnątrz...

niż w środku.Choć na polityku ten kolor nie najlepiej się kojarzy.

kropkaka
kropkaka pon., 2011-11-14 15:20

Autor zauważył kotylion a czy pamięta przemówienie?

Może właśnie ten kotylion robił jakiś maluch. Brawo dla malucha i pozdrawiam P.Starostę.

godziemba
godziemba wt., 2011-11-15 16:50

wg ustawy czerwony powinien być po prawej stronie białego

http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-31-stycznia-1980-r-o-godle-bar...
- ale ustawa-ustawą, a tradycja-tradycją:
http://www.pinakoteka.zascianek.pl/Grottger/Images/Pozegnanie.jpg

- ergo - najważniejsze co w sercu, a "człowieki" PSL najwyraźniej nie mają tego, co dodawało skrzydeł Polskim Powstańcom od kilkuset lat :((( - PSLowcy wg swego modernistycznego zwyczaju mają... co najwyżej bronić krowy i łanu ziemi, który dostali od sowietów ;)))





Jam... z tego co mnie boli