drukuj

Antoni Rękas

Zdjęcie 1 z 1
Antoni Rękas
Antoni Rękas

Dyrektor MOSiR na tle monitora, na którym prezentuje nagranie z osobą rozlepiającą na hali sportowej szkalujące go plakaty.

autor: Paweł Buczkowski Zdjęcie pochodzi z: Kto plakatami atakuje dyrektora puławskiego MOSiR-u? Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: plakaty, Antoni Rękas, MOSiR Puławy
  • Antoni Rękas
buczkowski@dziennikwschodni.pl
Paweł Buczkowski
Autor:Paweł Buczkowskigg: GG2706228

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Dolores
Dolores śr., 2009-04-22 11:18

kajaki i promile

szkoda że nie łapią pijanych kajakarzy pływających na spływy...............bo co niektórzy straciliby ,,kajakowe prawo jazdy"

Dolores
Megi
Megi śr., 2009-04-22 17:07

Jakoś mnie to nie dziwi.....

Jest bardzo wiele osób, które nie darzą sympatią pana dyrektora. Imprezy organizowane przez MOSiR może i fajne (mam tu na myśli rajdy rowerowe i spływy) ale co z tego? Obecność p. Rękasa skutecznie do nich zniechęca. Brałam w nich udział, ale już nigdy więcej! Facet jakiś chwiejny emocjonalnie: wrzeszczy, ironizuje, kpi z uczestników, z byle powodu potrafi się tak zdenerwować, jakby miało się za chwilę niebo zawalić. Często towarzyszą mu starzy znajomi, którzy przyłączają się do tych kpin, jeśli ktoś sobie z czymś nie radzi (oczywiście nie wszyscy). Może, gdyby było mniej wódy to podejmowane decyzje byłyby bardziej trafne, a słowa wyważone. Pora chyba przekazać pałeczkę młodszym, przy okazji zwiększy to popularność imprez, bo przecież Dyrektor nie ma obowiązku brania w nich udziału. A tak na marginesie - współczuję wszystkim, którzy muszą z nim pracować.

Megi