drukuj

Przybyło w Puławach. Salon meblowy "Bodzio"

Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk

Fot. Daniel Krawczyk

Salon meblowy znajduje się przy ul. Lubelskiej 2i naprzeciwko budynków Urzędu Miasta oraz Sądu Rejonowego, na terenie pomiędzy Kauflandem, a WIHiE.

Budynek salonu meblowego miał mieć przeszklone ściany boczne, jednak ma przeszkloną tylko ścianę frontową...

 

W całym kraju sieć sprzedaży mebli obejmuje ponad 100 salonów i zatrudnia ponad 1700 osób. Puławski sklep jest jednym z pierwszych na ścianie wschodniej.

 

Prace budowlane nad salonem rozpoczęły się 14 lipca. Został otwarty w ubiegłym tygodniu.

 

Artykuły powiązane:
http://www.mmpulawy.pl/artykul/bodzio-wchodzi-do-pulaw-zbuduje-salon-meb...

Zdjęcia

  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
  • Bodzio / Fot. Daniel Krawczyk
krawczyk.dan@gmail.com 793-437-091
Daniel Krawczyk
Autor:Daniel Krawczykgg: GG3431882

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Rodaczka z Wielkopolski
Rodaczka z Wiel... pon., 2009-11-02 22:09

Potrzebny...

Moim skromnym zdaniem Puławom był potrzebny salon meblowy z prawdziwego zdarzenia:)

Rodaczka z Wielkopolski
Faza
Faza wt., 2009-11-03 07:11

Byłas ?? widziałaś?? jak on

Byłas ?? widziałaś?? jak on jest z prawdziwego zdarzenia jak tam nic nie ma i zimno jak cholera, obsługa w kurtkach siedzi

gebels
gebels wt., 2009-11-03 07:27

wszystkie sklepy meblowe są z

wszystkie sklepy meblowe są z prawdziwego zdarzenia , a jakość oferowanych towarów pozostawia wiele do życzenia - współczesne meble są jak puzzle z kartonu :)

Daniel Krawczyk
Daniel Krawczyk wt., 2009-11-03 13:08

Jeśli chodzi o salon meblowy

Jeśli chodzi o salon meblowy "Bodzio"... zawiodłem się na wyglądzie zewnętrznym. Trochę tak wygląda ten budynek jak stodoła... ja wiem, że nie ma żadnych wymogów estetycznych, no ale nie za ładnie się on prezentuje. Wydaje się, że jeśli ściany boczne byłyby przeszklone wyglądałoby ładnie, ale z punktu widzenia inwestora taki budynek byłby droższy w utrzymaniu.

Rodaczka z Wielkopolski
Rodaczka z Wiel... wt., 2009-11-03 19:34

"Byłaś? Widziałaś?..."

Faza, nie byłam i nie widziałam. Przyjadę (a mam 500km do Puław) to zobaczę.
Znam tę sieć sklepów z innych większych miast. I są one z prawdziwego zdarzenia. A jakość towarów zależy od materiału, z jakiego jest zrobiony mebel a z tym ściśle łączy się cena. Tak jest wszędzie. Nie tylko w salonach meblowych.
Osobiście najbardziej lubię szwedzkie sklepy IKEA.

Rodaczka z Wielkopolski
Rodaczka z Wielkopolski
Rodaczka z Wiel... wt., 2009-11-03 19:38

Komentarz Fazy

Faza, poczytałam Twoje inne komentarze i doszłam do wniosku, że jesteś OLBRZYMIM PESYMISTĄ ;) I prawie wszystko Cie irytuje...
Wyluzuj, szkoda życia...;)

Rodaczka z Wielkopolski
Faza
Faza wt., 2009-11-03 21:02

Ja jestem wyluzowany i to

Ja jestem wyluzowany i to bardzo, a ty skoro najbardziej lubisz sieć ikea to się nie dziwie że bo dzio dla ciebie jest z prawdziwego zdarzenia. Bo jak dla mnie to w tej ikei to nie ma nic ciekawego a jakość tych rzeczy pozostawia wiele do życzenia

Rodaczka z Wielkopolski
Rodaczka z Wiel... wt., 2009-11-03 22:12

Faza,

tak sobie myślę, że Ty nie byłeś nigdy w IKEA..

Rodaczka z Wielkopolski
Faza
Faza śr., 2009-11-04 07:18

a co to jest ikea kobieto

a co to jest ikea kobieto jeden wielki szwedzki bubel a w sumie już nawet nie szwedzki tylko w chinach tłuczony i ty to nazywasz super meblami hahahaa ty chyba mebli na poziomie nie widziałaś, kobieto a co w tej ikei jest takiego dobrego? Normalnie mi cie żal a starasz się być fajna

Gruby
Gruby śr., 2009-11-04 08:54

"Faza", Ty chyba rzeczywiście nigdy nie byłeś w Ikei !

"Rodaczka z Wielkopolski" podejrzewająć Cię o to ma chyba rację ;-))) A jeżeli nawet byłeś i widziałeś, to nie bardzo rozumiałeś co widzisz. Tak samo jak nie rozumiesz różnicy między "dobry" a "podoba mi się" ;-( Przecież "Rodaczka..." o o Ikei napisała tylko tyle, że jej się ta sieć podoba!

„Gruby” - * - CETERUM CENSEO KACZYZM ET ZIOBRYZM ESSE DELENDAM a radny Sławomir Adam Kamiński nie powinien zostać prezydentem Puław!!!
Rodaczka z Wielkopolski
Rodaczka z Wiel... śr., 2009-11-04 11:04

Czytanie ze zrozumieniem

Gruby, widzę, że prawidłowo interpretujesz moje komentarze... cieszy mnie to...:) Pozdrawiam:)
Niestety, nie wszyscy potrafią to...Faza ma z tym problem...;)
Faza, Ciebie równiez pozdrawiam

Rodaczka z Wielkopolski
gebels
gebels śr., 2009-11-04 12:12

Danielu

boczna elewacja nie może być przeszklona ponieważ personel nie mógłby ustawiać ekspozycji pod ścianami :) a po drugie na tak ogromnej powierzchni rzuci się reklamy zewnętrzne i w ten sposób obniży się własne koszta :)

Daniel Krawczyk
Daniel Krawczyk śr., 2009-11-04 12:24

No niech tak będzie, ale

No niech tak będzie, ale napiszcie szczerze czy jego wygląd wam się podoba? Swoją drogą przypomniało mi się... jak już wspomniałeś o personelu. "Bodzio" organizował spotkanie rekrutacyjne, wg relacji znajomego, na spotkanie przyszło ponad 100 osób, z czego tylko zatrudniono najprawdopodobniej 6 pracowników.

Goblynn
Goblynn czw., 2009-11-19 12:54

W gruncie rzeczy nie sześciu,

W gruncie rzeczy nie sześciu, a ośmiu pracowników... A na spotkaniu rekrutacyjnym uważam że było grubo ponad 150 ludzi i nie zawahał bym się stwierdzić że mogło być nawet 200 osób...