drukuj

KS Drzewce - Orły Kazimierz. Wracamy do gry

herb

herb

Fot. KOKOSZ.

Po czteromiesięcznym zimowym śnie nasza liga budzi się do życia. Walkę o pierwsze wiosną punkty kazimierskie Orły rozpoczną już w najbliższą niedzielę w Drzewcach.

Nasza drużyna nie ma najlepszych wspomnień z sierpniowego spotkania z Drzewcami, kiedy to w ostatniej minucie dali sobie wbić bramkę, która kosztowała nas utratę dwóch punktów. Z drugiej strony - była to nasza jedyna zdobycz aż do 10. kolejki...

Klub Sportowy w Drzewcach powstał dziesięć lat temu, w rozgrywkach klasy A uczestniczy od 2008 roku. W bieżącym sezonie odgrywa rolę solidnego średniaka, zajmując po pierwszej rundzie 8. pozycję z 20 "oczkami" (a do trzeciej Góry traci tylko pięć). Jesienią odniósł pięć zwycięstw (tylko jedno z przewagą większą niż jedno trafienie - 4:2 w Górze), pięciokrotnie remisował i trzykrotnie ulegał rywalom. Bilans bramkowy to 15:14, a więc w meczach drzewczan nie należy spodziewać się zbyt dużej, jak na tą klasę rozgrywkową, liczy goli. Znacznie lepiej idzie im w gościach (14 punktów do 6 zdobytych u siebie), przy czym pierwszy raz gospodarzami na własnym stadionie byli dopiero w 13. serii gier (1:0 z Żyrzyniakiem).

Drzewce rozegrały zimą cztery mecze kontrolne, remisując 1:1 z Garbarnią i 2:2 z Zawiszą oraz przegrywając z Wilkami 3:4 i Powiślakiem 0:2. Z drużyny nikt nie odszedł, a nowymi graczami są Paweł Zmora, Krzysztof Bujak, Radosław Wiśliński, a także Daniel Nowak.

Zdjęcia

  • herb
KOKOSZ.
Autor:KOKOSZ.

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać