drukuj

Budowlanka z tytułem Bezpiecznej Szkoły

Z dumą informujemy o uzyskanym przez ZS nr 2 w Puławach tytule "Bezpieczna Szkoła" oraz naszym członkostwie w ogólnopolskim klubie Bezpiecznych Szkół.
Na uzyskanie tego miana złożyła się godna naśladowania postawa społeczności szkolnej, ogrom pracy włożonej w uświadomienie uczniom roli dbania o bezpieczeństwo w placówkach oświatowych oraz ich aktywny udział w budowaniu wizerunku szkoły. Do zdobycia przez ZS nr 2 w Puławach tytułu "Bezpieczna szkoła" w znacznej mierze przyczyniło się również dbanie o właściwy stan obiektu, pomieszczeń lekcyjnych, zaplecza i terenu wokół szkoły.

Dyrektor Krzysztof Szabelski:

- Szczególne słowa uznania należą się pedagog szkoły, Pani Izabeli Bogdańskiej, która szczególnie zaangażowała się w akcję "Bezpieczna Szkoła". Dziękuję wszystkim uczniom oraz nauczycielom dla których bezpieczeństwo w ZS nr 2 w Puławach stanowi priorytet. Nadal będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasza szkoła była wzorem bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla uczniów. W celu poprawy bezpieczeństwa w szkole prowadzimy działania profilaktyczne: spotkania z kompetentnymi osobami na co dzień zajmującymi się zagadnieniami bezpieczeństwa, konkursy wiedzy oraz promujemy współpracę z lokalnym środowiskiem.

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać