drukuj

Bezpłatne kursy dla spawaczy

Na szkoleniach można nauczyć się spawania.

Fot. Paweł Buczkowski

Szkolenie jest skierowane właśnie do Ciebie, jeśli jesteś osobą bezrobotną, co najmniej przez 12 miesięcy w ciągu ostatnich 2 lat byłeś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy, masz wykształcenie ponadgimnazjalne lub niższe i jesteś zameldowany na terenie województwa lubelskiego.

Aby wziąć w nim udział, trzeba zgłosić się do Stowarzyszenia Inicjatyw Samorządowych przy ulicy Narutowicza 56a w Lublinie, skontaktować się telefonicznie lub drogą elektroniczną.

 

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu mają osoby powyżej 45 lat, mieszkające na wsi albo w mieście do 25 tysięcy mieszkańców. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne, sfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Przygotowuje do wykonywania zawodu spawacz europejski.

 

W programie szkolenia jest 238 godzin zajęć, z czego 200 to zajęcia praktyczne. Organizatorzy zapewniają całkowicie za darmo wszystkie materiały dydaktyczne, odzież ochronną, zwrot kosztów dojazdu, całodzienne wyżywienie.

 

Kuszące jest także to, że osoby, które zdecydują się na udział w szkoleniu dostaną 833 zł stypendium szkoleniowego oraz możliwość zdawania nieodpłatnie egzaminu państwowego. A co najważniejsze, dla najlepszych kursantów będą propozycje pracy.

Poniżej zamieszczamy kontakt dla zainteresowanych:

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych, ul. Narutowicza 56a, 20-016 Lublin

Tel. 081 534 32 03, Fax 081 534 32 00

E-mail: info@sis-dotacje.pl

Strona internetowa: www.sis-dotacje.pl

Zdjęcia

  • Na szkoleniach można nauczyć się spawania.

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze