----- autorzy_ludzie 17-latek skoczył z nowego mostu do Wisły
drukuj

17-latek skoczył z nowego mostu do Wisły

17-latek skoczył z nowego mostu do Wisły

Fot. Paweł Buczkowski

17-letni chłopak przeskoczył przez barierki wprost do wody. Na szczęście udało się go wyłowić.
Chłopak w poniedziałek po godz. 15 skoczył z nowego mostu na Wiśle. Człowiek, który to zobaczył, powiadomił straż pożarną, a straż poinformowała policję.

– Świadek zdarzenia widział, jak mężczyzna z rozbiegu wyskoczył do rzeki – relacjonuje asp. Arkadiusz Arciszewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. – Na brzegu znaleziono jego plecak. Później z pomocą łodzi wyłowiono mężczyznę z rzeki i przytomnego przewieziono do szpitala.

W akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej. Przejazd przez most był utrudniony.

Nie wiadomo, z jakiego powodu 17-latek skoczył do wody.

Zdjęcia

  • 17-latek skoczył z nowego mostu do Wisły

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
miras68
miras68 wt., 2012-11-27 11:56

Miał szczęście, że godzięby

Miał szczęście, że godzięby nie było w pobliżu! Godzio ciąłby koszty i go utopił.

KSW
KSW wt., 2012-11-27 15:56

...

  Tutaj akurat pomógłbym w cięciu kosztów. ;)

www.autonom.pl
Cezary
Cezary wt., 2012-11-27 19:21

też jestem tego zdania, a tak

@KSW:

też jestem tego zdania, a tak budżet miasta uszczuplony w straży pożarnej jak i szpitalu.

bania
bania wt., 2012-11-27 19:22
wedrowycz
wedrowycz śr., 2012-11-28 02:51

Znowu ta sama historia. Znowu

Znowu ta sama historia. Znowu marnowanie publicznych pieniędzy na ratowanie życia kogoś, kto żyć nie chce. Tutaj marnowane są pieniądze a ludzie naprawdę potrzebujący lekarza i chcący żyć muszą czekać i umierać. Jeśli ktoś nie chce żyć to jego rude prawo i nikt nie powinien mu w tym przeszkadzać!

kusy
kusy śr., 2012-11-28 07:57

Ty byś nie przeszkadzał....

@wedrowycz:

swojemu dziecku gdyby chciało się zabić. Albo jesteś cynik, albo pozbawiony ludzkiej wrażliwości człekokształtna masą mięsa.

5h9
5h9 śr., 2012-11-28 09:00

nie nie nie..

@kusy:

on to tylko prawdziwy katolik..

wedrowycz
wedrowycz śr., 2012-11-28 11:18

Przykro mi, ale jestem

@5h9:

Przykro mi, ale jestem prawdziwym ateistą. Tylko katolik mógłby w takiej sytuacji zadzwonić po pomoc narażając na straty i tak już zadłużoną służbę zdrowia. Ateizm cechuje się tym, że człowiek potrafi myśleć logicznie a empatia zabija logiczne myslenie, co zostało udowodnione naukowo. Tylko skończone barany wybierają w życiu ścieżkę empatii:)

miras68
miras68 śr., 2012-11-28 12:38

"jestem prawdziwym ateistą"A

@wedrowycz:

"jestem prawdziwym ateistą"
A ja kasztanką Marszałka Piłsudskiego!

wedrowycz
wedrowycz śr., 2012-11-28 12:42

Wasz problem polega na tym,

@miras68:

Wasz problem polega na tym, że robicie sobie z Katolików pośmiewisko, kiedy tacy ludzie jak ja uważają ich i traktują jak równych sobie ludzi. Ty możesz być co najwyżej kasztanką Olbrychskiego:)

Bazyl
Bazyl śr., 2012-11-28 13:34

Dobrze Jakubie prawisz,

@wedrowycz:

Dobrze Jakubie prawisz, tylko;
"Przykro mi, ale jestem prawdziwym ateistą."
Dlaczego Ci przykro czyżby resztki empatii się gdzieś kołatały?

"Przyrost mądrości daje się dokładnie mierzyć ubywaniem żółci" - Fryderyk Nietzsche
wedrowycz
wedrowycz śr., 2012-11-28 11:25

W Polsce mamy demokrację

@5h9:

W Polsce mamy demokrację (podobno) i nikt nikogo na siłę przy życiu trzymać nie powinien. Chcę umrzeć - umieram. Jeśli siedemnastolatek chciał się zabić, to znaczy, że jest słaby - i tak nie przeżyje długo w polskiej dżungli. Darwin nauczył nas co dzieje się ze słabymi...

miras68
miras68 śr., 2012-11-28 12:45

Jakiej dżungli? Żyjemy w

@wedrowycz:

Jakiej dżungli? Żyjemy w katolickim raju, gdzie bliźni dla bliźniego bratem jest!
Chyba że to ściema..

godziemba
godziemba śr., 2012-11-28 15:42

a'propos jakie to państwo jest... "katolickie"

@miras68:


 a zwłaszcza w bijącym sercu Varschovitz...

Jam... z tego co mnie boli!
wedrowycz
wedrowycz śr., 2012-11-28 23:14

Żyjemy na zielonej wyspie.

@miras68:

Żyjemy na zielonej wyspie. Jeśli ktoś nie potrafi pływać a wchodzi do wody to jego problem...

Hylexuly
Hylexuly czw., 2012-11-29 00:16

Debilna dyskusja.

Ale macie debilne rozmowy w temacie, który dotyczy tragedii chłopaka i jego rodziny. Znajdźcie sobie inne miejsce na dyskusję.

urzędnik
urzędnik czw., 2012-11-29 13:09

Żenada